Maalime porgandeid

november 15, 2023

Porgandite maalimine- hmm huvitav aga miks ma peaksin porgandeid maalima. Ilmselt võib sul selline mõte peast läbi käia. Jagan sulle mõtteid, et miks võiks oma seltskonnaga just porgandeid maalima tulla. Ja tegelikult on lisaks porganditele modelli variante veelgi.

Aga miks siis porgandeid? Sest töötubasid, kus saab maalida lilli ja liblikaid, on juba omajagu. Samas porgandid on muhedad modellid, nende maalimisel on raske kuidagi mööda panna. Porgand laseb sul endale loominguliselt läheneda ja samal aja ei esita maalimisel suuri väljakutseid. Nii on sinu seltskonnal tore ka siis, kui maalimise kogemus on väike või olematu. Ja nii töötubades, kui kunstikoolis õpetajana olen näinud kui ägedad ja omanäolised ja erinevad saavad olla porgandimaalid. Nii saab ka sinu maal sinu nägu, sobib sinu valitud kohta hästi seinale. 

Aga kui sind huvitab maalimine aga porgandid kuidagi ei köida, siis kirjuta mulle. Saame kokkuleppele ka peedi, kurgi või millegi sind inspireeriva maalimises, mis pakub sama toreda kogemuse.

  • juhendatud maalimisel säilitame iga maalija käekirja ja eripära
  • hind 8 inimesele, kunstisündmus stuudios 3,5h E-N 200/ R-L 260 eurot 
  • ruumi kasutamine iga järgnev tund 30 eurot
  • töötoale sinu valitud kohas, suuremale seltskonnale, küsi personaalset hinnapakkumist