Saame tuttavaks

Tere! Mul on nii hea meel, et oled jõudnud Loov Loomuse lehele. Tundub, et sa otsid võimalust osa saada loomise rõõmust. Oled õiges kohas, just seda tahangi sulle ja sinu seltskonnale pakkuda.

Mina olen Kea ja siit lehelt leiad sa minu enda loomingut ja minu loodud võimalusi, kuidas oma sündmused meeldejäävamaks muuta.

Loovust olen avastanud kunstiõpetajana, emana, abikaasana, sõbrana,  kunstnikuna. Kõigis neis rollides olen ka loojana veidi erinev ja märkan uusi võimalusi ja kogemusi loovuse rakendamisel.

Iseenda loovust tundma õppides erinevates rollides, olengi jõudnud Loov Loomuseni. Äratundmiseni, et minu tugevuseks on erinevate loovsündmuste loomine ja positiivse loomise kogemuse pakkumine.

Kunstiõpetajaks olemine arendas minu loovust ehk kõige enam. Lähenesin ülesannete loomisesse nagu kunstnik. Lõin neid selliselt, et need sütitasid ka mind ennast. Ja just selle pärast võiksidki sa oma sündmuse just minu kätesse usaldada. Suhtun ka sinu sündmuse loomisesse samas suure kirega.

Usun, et sünnipäevad, jõulupeod, niisama argiõhtud ja kõik tähistamist väärt sündmused on ideaalne võimalus koos kogeda. Võimalus läbi loovate tegevuste õppida oma kaaslasi uue nurga alt tundma. Töötubade ja loovsündmuste väljamõtlemisel ja läbiviimisel olen avatud ja suurima rõõmuga kohandan neid just sinu seltskonnale sobivaks. Kui sa ei leia siit kodulehelt sobivat, siis kirjuta mulle. Mõtleme midagi välja!

Ootan kõiki, sõltumata nende eelnevast kogemusest ja oskustest. Kui mõni kunstiõpetaja on sulle kunagi öelnud, et sina küll joonistada, maalida, luua ei oska – ära kanna seda mõtteviisi endaga kaasas. Loovus elab meis kõigis!

Koos loomisteni!