JOON ja JOON ja MÄLUKAS

märts 2, 2024

JOON ja JOON ja MÄLUKAS ühendab endas lõbusa joonistamise, mälumängu ja tavapärasest loovama peoõhtu. Joonistama on oodatud erineva oskustasemega joonistamise huvilised, olgu see kasvõi sinu esimene kord. Mälumängu ei pea ka keegi pelgama. Rääkimata siis jookidest. Üritus on iga kord veidi erinevat nägu ja pakub põnevust ja uudsust nii uuele uudistajale kui neile, kes juba teavad, et Loov Loomuse stuudios on mõnus.

Esimene joonte, joogi ja mäluka õhtu möödus meesakti joonistades. Suurem osakaal oli joonistajatel, kes tavapäraselt end joonistajaks ei pea. Ja nagu ma ütlesin, karta polnud midagi.

Kuigi tavapärane visandamine on ka mõnus tegevus, siis tulevikus on plaanis erinevaid põnevaid lahendusi. Ja avatud meelega otsin üha uusi ideid. Juba varsti on tulemas  joonistamise õhtu kontserdiga. Minule endalegi esmakordne võimalus muusikut esinemise ajal visandada. Ja juba õige pea teen teoks idee, mida põnevusega ise ootan. Sellest juba pikemalt siis, esimene täiesti teistmoodi joonistamisõhtu kuupäev paigas.

Aga loovast seltskonnast ei jääks eemale need inimesed, kes ehk veidi joonistamist pelgavad, käib ürituse juurde ka üks mõnus mälukas. Seon mälumängu teemad konkreetse joonistamisõhtuga. Nii saab mõnusa seltskonna ja õhkkonnaga liituda ja sammukese joonistamisele lähemale astuda igaüks. Annan endast parima, et mälumängud oleksid samuti loovalt ja lõbusalt ülesse ehitatud, iga kord veidi erineva nurga alt.

Hoia silm peal Loov Loomuse facebookil ja instagramil. Nii jõuab info JOON ja JOON ja MÄLUKAS üritustest õigel ajal sinuni ja saad meid oma kohalolekuga rõõmustada.

JOON ja JOON ja MÄLUKAS stiilis saame korraldada ka sinu eriürituse. Kirjuta mulle kea@loovloomus.com ja teeme sinu idee teoks.