Maalime? Ja inimest? Saab see olla tore?

oktoober 6, 2022

Portree maalimise töötoad said alguse ühel suvel, oma sõpradele mõeldes. Eks sõpradega on ka niisama koos tore juttu rääkida ja seltskonda nautida. Aga miks mitte muuta üks tavaline koosviibimine meeleolukaks sündmuseks, koos tehes ja luues.

Esimene portreede maalimine toimus seltskonnas, kus oli naisi ja mehi, kes enamik pintslit käes hoidis kunagi kooli ajal. Samm-sammult meeskonnana maalides said valmis naljakad, hirmsad, põnevad, omanäolised portreed.

Kui justkui samas töötoas hakkas tööle seltskond, kus olid vaid naised oli protsess ja tulemas hoopis teine. Põnev oli jälgida, kuidas naised meeskonnaga maalimisele hoopis teisiti lähenesid. Maalimist ja värvide segamist võeti tõsiselt ja töiselt. Tuli meelde tuletada, et portreed võivad olla pöörased, ebarealistlikud ja sõgedad.

Koos portreed maalida saab vanaema sünnipäeval, firma jõulupeol, lihtsalt sõpradega halli argipäeva veetes. Aga kuidas ikkagi toimib seltskonnaga maalimine? Mis teeb sellest põneva koos tegemise? Kui see tekitab Sinus huvi- kirjuta mulle.