Kingituste pakkimine

oktoober 12, 2022

Jõulud – aeg kus tihti ka need, kes väidavad, et nad ei ole üldse loovad inimesed, end järsku mõnest töötoast leiavad. Mina olen kindel, et loovus on kõigil olemas kogu aasta vältel, mitte vaid pühade ajal. Aga, et selle teadmisega hubaselt tutvust teha pakun Sulle ka midagi just jõuludeks.

Poes valmis müüdavad kingikotid on röövinud kogu pakkimise rõõmu. Kui kingitusi, mida pakkida on palju, röövivad kingikotid ka sinu rahakoti sisu. Olgu, kui oled keskkonnale mõeldes eelmise aasta kotid alles hoidnud jääb raha ehk alles. Nullitud saab vaid Sinu loovus, millel on vaid teha lihtne valik- millisesse kotti kingitus mahub.

Kingituste ise oma kätega, mõnusas seltskonnas paberisse pakkimine- kui sa selle läbi teed on peaaegu, et võimatu jõulutundest ja maagiast kõrvale hiilida. Ja kui sa veel kinkepaberi ka ise kujundad ja sellel mustreid trükid? Siis jõuab jõulumaagi kindlasti ka kingi saajani.

Töötoas:

  • trükime ja kujundama ise kinkepaberit
  • õpime mõned lihtsad nipid, kuidas kingituste pakkimises meistriks saada
  • sagime jõulumuusika saatel ja laseme pühadeelevusel tulla

Teete ettevõttes kingitusi üksteisele või töötajate lastele ja sekretär ei jaksa neid iga aasta üksi pakkida? Sul on suur pere ja kõigi kingituste pakkimine on Sinu õlul? Siis kutsu Loov Loomus külla ja pakime jõulumuusika saatel kingitused ära. Tulen ise kohale sinna kus kingitused ja seltskond ootamas.

Vaata ka SIIA.